Wyniki V Opolskiego Przeglądu Muzycznego

„Śpiewamy kolędy, pastorałki i polskie pieśni świąteczne”

w ramach konkursu JESTEM POLAKIEM I KOCHAM SWÓJ KRAJ 2019 r.

SZKOŁY PODSTAWOWE

GRAND PRIX – Zespół „Kwintet” – SP nr 3 w Praszce,

opiekun p. Aneta Bagińska

Kl. I – III

soliści:

Gwiazda Betlejemska – Karolina Hajdecka – ZSP w Moszczance,

opiekun p. Alicja Niedbalska

Gwiazda Betlejemska – Patrycja Kwiatkowska – ZSP w Moszczance,

opiekun p. Alicja Niedbalska

 wyróżnienia:

Hanna Strzałek – PSP nr 4 w Strzelcach Opolskich, opiekun p. Brygida Hadelko

Barbara Belka – SP w Dalachowie, opiekun p. Aneta Bagińska

Hanna Rasztar – SP nr 3 w Praszce, opiekun p. Aneta Bagińska

duety i zespoły:

Gwiazda Betlejemska – „Wesołe nutki – PSP nr 20 w Kędzierzynie-Koźlu,

opiekun p. Anna Urbanik i p. Mariola Nowaczek

Gwiazda Betlejemska – Małgorzata Suchy i Joanna Błauciak – PSP nr 20 w Kędzierzynie-Koźlu,

opiekun p. Anna Urbanik i p. Mariola Nowaczek

Gwiazda Betlejemska – Kaja Nazar i Julia Pieczyrak – PSP nr 15 w Kędzierzynie-Koźlu,

opiekun p. Hanna Jagielska i p. Lidia Stanisławska

wyróżnienia:

Zespół „Sing” – PSP nr 14 w Opolu, opiekun p. Urszula Kostrzewska i p. Andżelika Dombrowa

Zosia i Lena Kowalskie PSP nr 9 w Opolu, opiekun p. Beata Gierczak

Zespół „Opawskie nutki” – ZSP w Moszczance, opiekun p. Alicja Niedbalska

Zespół „ZA KURTYNĄ” – PSP nr 15 w Kędzierzynie – Koźlu, opiekun p. Hanna Jagielska i p. Lidia Stanisławska

kl. IV – VIII

soliści:

Gwiazda Betlejemska – Hanna Kotula – PSP nr 33 w Opolu,

opiekun p. Dorota Mazierska

Gwiazda Betlejemska – Amelia Dawid – SP nr 3 w Ozimku,

opiekun p Urszula Musiał

Gwiazda Betlejemska – Zuzanna Urbanik – PSP 12 w Kędzierzynie – Koźlu,

opiekun p. Anna Urbanik

Gwiazda Betlejemska – Antoni Gwózdek – PSP w Jemielnicy

opiekun p. Beata Fuhl

wyróżnienia:

Sonia Cyris – PSP w Jemielnicy, opiekunowie p. Beata Fuhl

Natalia Wachowska – PSP nr 14 w Opolu, opiekun p. Renata Bulkiewicz

Maja Grygierczyk – PSP nr 5 w Opolu, opiekun p. Halina Brodzia

Liliana Klima– PSP 15 w Kędzierzynie – Koźlu, opiekun p. Hanna Jagielska i p. Lidia Stanisławska

Paulina Plonka  – PSP 15 w Kędzierzynie – Koźlu, opiekun p. Hanna Jagielska i p. Lidia Stanisławska

Anna Lasota – PSP nr 5 w Opolu, opiekun p. Halina Brodzia

zespoły i duety:

Gwiazda Betlejemska – Zofia Kała i Iga Szczepaniak– SP nr 3 w Ozimku,

opiekun p. Urszula Musiał

wyróżnienia:

Zespół „Dziewiąteczki” – PSP nr 9 w Opolu, opiekun p. Beata Gierczak

Małgorzata Kowol i Dominika Smieja – PSP w Jemielnicy, opiekun p. Beata Fuhl

Weronika Szutowicz i Natalia Wachowska – PSP nr 14 w Opolu, opiekun p. Renata Bulkiewicz