Wyniki z II edycji przeglądu

WYNIKI II OPOLSKIEGO PRZEGLADU MUZYCZNEGO

„Śpiewamy kolędy, pastorałki i polskie pieśni świąteczne”

 

Grand Prix – „BIG BAND” z Publicznego Gimnazjum nr 1
w Bierawie pod kierownictwem Pani Kariny Kostki

Nagroda Stowarzyszenia OPOLSZCZYZNA ŚPIEWA – zespół „ Musica Viva” z Publicznego Gimnazjum w Biadaczu pod kierownictwem Gabrieli Dworakowskiej

 

SOLIŚCI KLAS I – III:

GWIAZDA BETLEJEMSKA:

Martyna Gajdzica – Zespół Gimnazjalno-Szkolno-Przedszkolny w Pawłowiczkach, opiekunka Jolanta Jaracz

Oliwia Podgórni – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czepielowicach, opiekunka Grażyna Łukawska

WYRÓŻNIENIE I stopnia:

Patrycja Markieton – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Grodzisku, opiekunka Joanna Markieton-Kozioł

Justyna Namysło – Publiczna Szkoła Podstawowa w Żywocicach, opiekunka Ilona Makowiec

Maximilian Paprocki – Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu Wielkim, opiekunka Elżbieta Senkowska

Natalia Nowosielecka – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu, opiekunka Urszula Bartczak

Julia Cebulla – Publiczna Szkola Podstawowa nr & w Opolu, opiekunka Katarzyna Prądzyńska

DUETY KL. I-III

GWIAZDA BETLEJEMSKA:

Oliwia Podgórni, Aleksandra Radziwołek – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czepielowicach, opiekun Grażyna Łukawska

ZESPOŁY KL. I – III

WYRÓŻNIENIE I stopnia:

 „Śnieżynki” – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 w Opolu, opiekunka Katarzyna Saj

Śiódemeczki” – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Opolu, opiekunka Katarzyna Prądzyńska

WYRÓŻNIENIE:

Julia Moik, Amanda Kowolik – Zespół Szkół Sportowych w Krapkowicach, opiekunka Krystyna Rutkiewicz

SOLIŚCI KL. IV – VI

GWIAZDA BETLEJEMSKA:

Natalia Rzepczyńska – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Opolu, opiekunka Katarzyna Prądzyńska

Amelia Dawid – Publiczna Szkoła Podstawowa w Dylakach, opiekunka Ilona Możdżeń

WYRÓŻNIEIA I stopnia:

Klaudia Gierczak – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 w Opolu, Beata Gierczak

Rafał Kluczny – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Grodzisku, opiekunka Joanna Markieton-Kozioł

Aleksandra Stysiek – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 26 w Opolu, opiekunka Joanna Markiewicz-Pustuła

Izabela Kuriata – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 w Opolu, opiekunka Barbara Owsiak

Klaudia Stępak – Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu Wielkim , opiekunka Elżbieta Senkowska

Martyna Sierakowska (akompaniament gitary – Tomasz Mikrut) – Publiczna Szkoła Podstawowa w Lewinie Brzeskim, opiekunka Joanna Gwozdek

Maja Grygierczyk – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Opolu, opiekunka Katarzyna Prądzyńska

DUETY I ZESPOŁY IV – VI

GWIAZDA BETLEJEMSKA:

Zespół „Dylemat” – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu, opiekunka Urszula Bartczak

Zespół „Kolędnicy” – Zespół Szkół Sportowych w Krapkowicach, opiekunka Krystyna Rutkiewicz

WYRÓŻNIENIE I stopnia:

„CANTARE I” – ZGSP im. Janusza Korczaka w Pawłowiczkach, opiekunka Monika Wasik-Rydzy

Zespół „FORTE” – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Opolu, opiekunka Katarzyna Prądzyńska

Julia Kuszewicz, Magdalena Rzytka – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Boguszycach, opiekun Teresa Blachucik

Zespół chłopięcy – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14 w Opolu, opiekunka Renata Bulkiewicz

Uczniowie klasy 2 SP – ZGSP im. Janusz Korczaka w Pawłowiczkach, opiekunka Renata Kownacka

SOLIŚCI GIMNAZJUM

GWIAZDA BETLEJEMSKA:

Jessica Stellmach – Publiczne Gimnazjum nr 7 w Opolu, opiekunka Elżbieta Misztal

Karolina Pogorzelska – Zespół Szkół Sportowych nr 1 w Krapkowicach, opiekunka Krystyna Rutkiewicz

WYRÓŻNIENIE I stopnia:

Magdalena Gebauer – Zespół Szkół w Gogolinie opiekunowie: Mariola Więckowska, Brygida Czekała, Małgorzata Mielnicka

Eliza Jończyk – Publiczne Gimnazjum nr 7 w Opolu, opiekunka Elżbieta Misztal

ZESPOŁY I DUETY GIMNAZJUM

GWIAZDA BETLEJEMSKA:

Zespół „Cantare II” – Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Pawłowiczkach, opiekunka Monika Wasik-Rydzy

Zespół „ Musica Viva” – Publiczne Gimnazjum w Biadaczu, opiekunka Gabriela Dworakowska

WYRÓŻNIENIE I stopnia:

Weronika Pliszczak i Dominika Szwencer – Zespół Szkół w Bogdanowicach, opiekunka Jolanta Ziomko

Michał Treffon i Wiktoria Malik – ZGSP im. Janusza Korczaka w Pawłowiczkach, opiekun Monika Wasik-Rydzy

Sonia Eilers i Wiktoria Popczak – Publiczne Gimnazjum nr 1 w Bierawie, opiekunka Karina Kostka

Sandra Śmieja i Roksana Malkusz – Zespół Szkół w Gogolinie, opiekunowie: Mariola Więckowska, Brygida Czekała, Małgorzata Mielnicka

Gimnazjalne Trio – Zespół Szkół Gminy Izbicko, opiekunka Aneta Kurek

Zespół „PG SEVEN” – Publiczne Gimnazjum nr 7 w Opolu, opiekun Bartosz Wiertelak

SOLIŚCI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

GWIAZDA BETLEJEMSKA:

Grzegorz Włosiak – Zespół Szkół w Tułowicach, opiekunka Grażyna Skrok

WYRÓŻNIENIE I stopnia:

Kinga Skwarek – Zespół Szkół Budowlanych w Brzegu, opiekunka Iwona Strona-Muszczyńska

Paulina Nawrot – Zespół Szkół Budowlanych w Brzegu, opiekunka Iwona Strona-Muszczyńska

Monika Wiśniewska – Zespół Szkół w Tułowicach, opiekunka Grażyna Skrok

DUETY I ZESPOŁY SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

GWIAZDA BETLEJEMSKA:

Zespół „ Colourful Voices” – Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu, opiekun Damian Kaźmierczak

WYRÓŻNIENIE I stopnia:

Chór Zespołu Szkół Zawodowych – Zespół Szkół Zawodowych w Krapkowicach, dyrygent Agnieszka Koliska, opiekun Małgorzata Schneider

Joanna Krochmalczyk i Wiktoria Dudek – Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu, opiekun Damian Kaźmierczak

Iwona Przywara, Wiktoria Połowniak, Kewin Wręczycki – Zespół Szkół Zawodowych w Oleśnie, opiekun Zygfryd Lukosik

Dominika Szynków i Justyna Kałucka, Przemek Sanetra  – Zespół Szkół w Tułowicach, opiekunka Grażyna Skrok