Wyniki z III edycji przeglądu

Soliści kl. I – III

GWIAZDA BETLEJEMSKA:

Jacek Grygierczyk  z PSP nr 7 w Opolu, opiekun Katarzyna Prądzyńska

Alicja Lejczak z PSP w Kamiennej, op. Krzysztof Odoj

Wyróżnienia:

Maria Majtyka z PSP nr 2 w Praszce, op. Brygida Jachymska

Hanna Szczygieł z PSP nr 2 w Opolu, op. Małgorzata Łyko – Szczygieł

Amelia Słaboń z PSP nr 1 w Wołczynie, op. Maria Tomczyszyn

Emilia Podleśna- Barth z PSP w Dylakach, op. Ilona Możdżeń

Kamila Mędrecka z PSP w Wierzbnicy Górnej, op. Małgorzata Pasznicka

Kacper Wójcik z PSP 3 w Praszce, op. Aneta Bagińska

Aleksandra Zając  PSP nr 20 Kędzierzyn-Koźle, op. Anna Urbanik, Mariola Nolaczek

Daniel Fyrgatz z PSP w Wawelnie, op. Olga Zalewska

Duety kl. I – III

GWIAZDA BETLEJEMSKA:

Oliwia Przywara i Wanessa Ledwig ZS-P  w Boguszycach, op. Teresa Blachucik

Wyróżnienia:

Natalia Basista i Amelia Kamińska PSP nr 20 Kędzierzyn-KOźle, op. Anna Urbanik i Mariola Nowaczek

Zespoły I – III

GWIAZDA BETLEJEMSKA:

SIÓDEMECZKI  PSP NR 7 w Opolu, op. Katarzyna Prądzyńska

ZESPÓŁ WOKALNY KL. I-III  Zespół Szkolno-Przedszkolny w Białej Nyskiej, op. Jadwiga Krakowska – Wiktor

Wyróżnienia:

CHOCHLIKI PSP nr 20 w Opolu, op. Alicja Fikus

ZESPÓŁ WOKALNY  PSP nr 20 Kędzierzyn-Koźle, op. Anna Urbanik, Mariola Nowaczek

Soliści kl. IV – VI 

GRAND PRIX – Karolina Tomczyk ZS-P Ścinawa Mała, op. Violetta Piekarska

GWIAZDA BETLEJEMSKA:

Mateusz Gędek PSP nr 2 w Praszce. op. Brygida Jachymska

Wyróżnienia:

Julia Żełudkowska ZS w Lisięcicach, op. Agnieszka Walków

Natalia Rzepczyńska PSP nr 7 w Opolu, op. K. Prądzyńską

Maja Grygierczyk PSP nr 7 w Opolu, op. K. Prądzyńska

Amelia Dawid PSP Dylaki, op. Ilona Możdżeń

Zofia Buchta PSP 9 w Opolu,  op. Beata Gierczak

Wanessa Mocza PSP Łubniany, op. Krzysztof Chaliński

Emilia Trela PSP Łubniany, op.  Krzysztof Chaliński

Justyna Namysło PSP ŻYWOCICE, OP. Ilona Makowiec

Kinga Dolipska PSP Wawelno, op. Monika Josek

Noemi Pustelniak ZS-P w Moszczance, op. Alicja Niedbalska

Duety kl. IV – VI

GWIAZDA BETLEJEMSKA:

Dominika Kmiotek i Martyna Kłobut PSP nr 1 w Opolu, op. Urszula Bartczak

Wyróżnienia:

PSP nr 1 w Nysie ( Emilia Porchacz i zespół) op. Katarzyna i Jacek Ryszewscy

NUTKI   GZS SP nr 3 w Ozimku, op. Elżbieta Pisula- Bieniecka

Zespoły kl. IV – VI

GRAND PRIX: KLUB MIŁOŚNIKÓW DOBREJ PIOSENKI- SP nr 1 w Nysie, op. Katarzyna i Jacek Ryszewscy

GWIAZDA BETLEJEMSKA:

DYLEMAT- PSP nr 1 w Opolu, op. Urszula Bartczak

DOBRE NUTKI – PSP w Dobrodzieniu, op. Dorota Wołowczyk

Wyróżnienia:

Cantare 1 w Pawłowiczkach ZG-S-P Pawłowiczki, op. Monika Wasik-Rydzy

ITALIA  SP Wierzbnica Górna, op. Małgorzata Pasznicka

FORTE PSP nr 7 w Opolu, op. Katarzyna Prądzyńska

 

NAGRODA SPECJALNA od Stowarzyszenia „Opolszczyzna Śpiewa”

DOBRE NUTKI –  PSP w Dobrodzieniu, op. Dorota Wołowczyk

 

Soliści Gimnazja

Grand Prix: Jessica Stellmach PG nr 7 w Opolu, op. Elżbieta Misztal

GWIAZDA BETLEJEMSKA:

Maja Pierwoła  GZS Gimnazjum nr 1 Ozimek, op. Elżbieta Pisula-Bieniecka

Wyróżnienia:

Aleksandra Ryszka Gimnazjalno-Licealny ZS w Wołczynie, op. Maria Tymczyszyn

Julia Warzecha  ZG-S ujazd, op. Mariola Cichoń

Duety Gimnazja

GWIAZDA BETLEJEMSKA:

Michał Jakubiak i Paweł Konieczny PG nr 1 Opole, op. Halina Brodziak

Wyróżnienia:

Jessica Stellmach i Anna Zarzycka PD nr 7 w Opolu, op. Elżbieta Misztal

Wiktoria Malik i Julia  Mikuliszyn  ZGS-P w Pawłowiczkach, op. Monika Wasik-Rydzy

Katarzyna Grzywacz i Marta Mendla  Zespół Gimnazjalno-Szkolny w Ujeździe, op. Mariola Cichoń

Zespoły Gimnazja

GWIAZDA BETLEJEMSKA:

Zespół PG im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zdzieszowicach , PG Zdzieszowice, op.  ks. Piotr Kierpal

Wyróżnienia:

„MY” – GZS nr 1 w Ozimku, op. Elżbieta Pisula- Bieniecka

Cantare 2 – ZG-S-P w Pawłowiczkach, op. Monika Wasik-Rydzy

Soliści Szkoły Ponadgimnazjalne

GWIAZDA BETLEJEMSKA:

Jessica Glombek  ZSE w Opolu, op. Damian Kaźmierczak

Wyróżnienia:

Klaudia Konefał LO w Wołczynie, op. Maria Tomczyszyn

Dagmara Jetwuch  LO w Wołczynie,  op. Maria Tomczyszyn

Duety Szkoły Ponadgimnazjalne

GWIAZDA BETLEJEMSKA:

Klaudia Konefał i Dagmara Jetwuch LO w Wołczynie, op. Maria Tomczyszyn

Wyróżnienie:

Magdalena Ziajor i Sandra Kałuża ZSE w Opolu, op. Damian Kaźmierczak

Zespoły Szkoły Ponadgimnazjalne

Grand Prix  „LOcanto” I LO w Namysłowie op. Krzysztof Odoj

GWIAZDA BETLEJEMSKA:

„TRIO” ZSZ w Oleśnie, op. Zygfryd Lukosik

Wyróżnienie:

NIEZAPOMINAJKI ZSO w Prudniku, op. Klaudia Hajduk