Kolejność wystąpień szkół

W związku z wieloma pytaniami dotyczącymi wystąpień w Opolskim Przeglądzie Muzycznym poniżej prezentujemy kolejność uczestników dla szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych

Wtorek 09.01.2018

  1. Soliści klas I-III
Lp. Szkoła Tytuł utwóru
1. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Niwnicy Spij maluszku
2. Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołczynie Pokój i nadzieja
3. Szkoła Podstawowa nr 6 w Brzegu Dolnym Kolęda Maryi
4. PSP nr 7 w Opolu Kolęda dla wędrowca
5. SZKOŁA PODSTAWOWA W KAMIENNEJ Zaśnij dziecino
6. PSP nr 9 Przybądź do nas Mikołaju
7. Szkoła Podstawowa nr 6 w Brzegu Dolnym Bosy pastuszek

 

  1. Duet lub zespół klas I-III
Lp. Szkoła Tytuł utwóru
1. PSP nr 7 Od Serca do ucha
2. Publiczna Sportowa Szkoła Podstawowa nr 5 w Krapkowicach Jezusa Narodzonego
3. Szkoła Podstawowa nr 3 w Ozimku Pastorałka od serca do ucha
4. Publiczna Sportowa Szkoła Podstawowa nr 5 w Krapkowicach Bosy pastuszek
5 Szkoła Podstawowa nr 6 w Brzegu Dolnym Maleńka miłość
6. PSP nr 1 w Krapkowicach Przybieżeli do Betlejem
  1. Soliści klas IV-VII
Lp. Szkoła Tytuł utwóru
1. SP nr 3 w Ozimku Lulajże mi lulaj
2. Szkoła Podstawowa nr 3 w Wołczynie Wigilia dla wędrowca
3. PSP nr 9 w Opolu Święta
4. Publiczna Sportowa Szkoła Podstawowa nr 5 w Krapkowicach Maleńka przyszła miłość
5. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Niwnicy Kolęda Maryi
6. Publiczna Sportowa Szkoła Podstawowa nr 5 w Krapkowicach Mario czy Ty wiesz
7. PSP 9 w Opolu A wczora z wieczora
8. Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołczynie Ach, ubogi w żłobie
9. Zespół gimnazjalno-szkolno-przedszkolny w Pawłowiczkach Śpij dziecino
10. Szkoła Podstawowa nr 6 w Brzegu Dolnym Mario czy Ty wiesz
11. PSP nr 7 w Opolu
12 Zespół Szkól Specjalnych przy DPS w Kadłubie Świeć gwiazdeczko świeć
13 Szkoła Podstawowa nr 6 w Brzegu Dolnym Bardzo cicha noc
14 PSP 8 Brzeg Całą noc padał śnieg
15 NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W GRODZISKU Mario czy już wiesz
16 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W NYSIE PASTORAŁKA UCHODŹCY
17 PSP nr 7 w Opolu W grudniową noc
18 PSP 8 Brzeg Śpij maluszku
19 PSP nr 1 w Krapkowicach Bóg się rodzi
20 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W NYSIE SZARA KOLĘDA
21 PSP nr 25 w Opolu O gwiazdo betlejemska
22

23

PSP nr 1 w Krapkowicach

Szkoła Podstawowa nr 2 w Praszce

Anioł pasterzom mówił

Nie było miejsca dla Ciebie

  1. Duet lub zespół Klas IV-VII
Lp. Szkoła Tytuł utwóru
1. Publiczna Szkoła Podstawowa w Brożcu Kolęda płynie z wysokości
2. SP nr 3 w Ozimku Skrzypi wóz
3. Zespół gimnazjalno-szkolno-przedszkolny im .J.Korczaka w Pawłowiczkach Biały śnieg
4. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Niwnicy Mizerna cicha
5. Dolnobrzeski Ośrodek Kultury Przylecieli Aniołowie
6. PSP 8 Brzeg Bóg narodził się
7. PSP nr 7 w Opolu
8 PSP nr 15 w Opolu Choinkowe wieczory
9. PSP 8 Brzeg Uśmiechnęła się noc
10 Szkoła Podstawowa nr 1 w Nysie Pastorałka od serca do ucha

Środa 10.01.2018

 5. Soliści szkół ponadpodstawowych

Lp. Szkoła Tytuł utwóru
1. Gimnazjum – Zespół Szkół w Wołczynie Pójdźmy wszyscy do stajenki
2. Gimnazjum – Zespół Szkół w Wołczynie Wigilia dla wędrowców
3. Gimnazjum – Zespół Szkół w Wołczynie Gdy śliczna panna
4. Zespół Szkół Mechanicznych w Głubczycach Maleńki Jezu
5. Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 3 w Dębskiej Kuźni W żłobie leży
6. Zespół Szkół Mechanicznych w Głubczycach Święty czas
7. Szkoła Podstawowa w Mroczeniu Kolęda dla nieobecnych
8. PSP 8 Brzeg Cisza
9. PSP 8 Brzeg Maleńka miłość
10. Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu Jezus malusieńki
11 Zespół Szkół Budowlanych w Brzegu Narodziny
12 Zespół Szkół Budowlanych w Brzegu Kolęda dwóch serc 

 6. Duet lub zespół szkół ponadpodstawowych

Lp. Szkoła Tytuł utwóru
1. Zespół gimnazjalno-szkolno-przedszkolny im .J.Korczaka w Pawłowiczkach Uciekali
2. Zespół gimnazjalno-szkolno-przedszkolny im .J.Korczaka w Pawłowiczkach Dziś nadzieje rodzi się
3. Szkoła Podstawowa w Mroczeniu Dzień jeden w roku
4. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Prudniku Święty czas
5. Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu Święta cały rok
6. PSP nr 1 w Krapkowicach Kolęda Maryi
7. PSP 8 Brzeg Grudniowe noce